Kemeraltı Mah. 76 Sok No 1 Marmaris /Muğla
trende

Aqua & Tema Park Yazılımı

08.01.2021
33
Aqua & Tema Park Yazılımı

Aqua & Tema Park Yazılımı ,Ödeme Rezervasyon, Bilet satış yönetim sistemleri, Mava Tema Auqa Park Ödeme Sistemleri ve yazılımı
Biletli ve kartlı ödeme sistemleri modüller yapısı ile tek merkezden kontrol edilebilmektedir. Mava Tema Auqa Park ödeme sistemleri Mava Tema Auqa Park , akvaryum, aqua park, müze ve ören yerleri gibi alanlarda Biletli ve kartlı ödeme sistemlerinin tek bir sistem üzerinden yönetilebilme imkanı sağlar. Ana girişlerde, turnikeli ve turnikesiz Qr kod ve Line barkodlu biletli geçiş sistemlerini kontrol edebilirsiniz. Bu sistem sayesinde ileri tarihli bilet satışı yapılabilmektedir. Sisteme ek acente modülleri sayesinde turizm acentelerine toplu blok satış, kredili satış ve indirimli satış imkanı sağlar. Sistem online web üzerinden satış yapıldığında QR kod ile turnikelerden doğrudan geçiş imkanı vermektedir. Sisteme ek restoran ve kafeteryaların kontrolü için ödeme sistemleri modülü bulunmaktadır.

Mava Tema Auqa Park satış işlemleri tüm sistem gibi kullanıcı dostudur. Satış esnasında kullanıcı yaptığı satış işlemini doğrudan yazar kasa posa otomatik olarak yollar. Gişede yapılan tüm satışlar, Kredi kartı, Nakit, Döviz gibi işlemlerin raporlanması mümkündür.

Mava Tema Auqa Park ödeme sitemleri yazılımı tesis içerisindeki nakit kullanımı ortadan kaldırmaktadır. Tesis içerisinde yapılacak olan tüm işlemler bileklik ve kart üzerinden kolaylıkla yapıla bilmektedir.

Sistem İşleyişi;

Tesise giriş yapmak isteyen müşteri, öncelikle gişelere gelerek tesise giriş bileti ve kartı alması gerekmektedir. Satış esnasında talep edeceği tam gün sınırsız veya bakiye yükleme kart vb seçenekleri talep edebilecektir. Tam gün sınırsız olan seçimlerde tüm ünitelerin kullanım bilgisine göre ayırım yapılabilmektedir. Müşteri bilet, kart veya tam gün sınırsız bilekliğini aldıktan sonra gişe yanındaki turnikelerden geçerek girişini tamamlar. Bu işlem sayesinde tesis içerindeki müşteri sayısını saatlik otomatik yollanan mail raporlarında gözükmektedir. Mail raporlarında gişelerden yapılan nakit, kredi kartı, Acente satışları gibi toplam satış adetleri ve rakamlarını görülmektedir.

Müşteriler tesis içerisindeki üniteleri kart veya bileklik ile kullanmaktadır. Ünite kullanım raporları saatlik olarak otomatik olarak mail üzerinden raporlanır.

Mava Tema Auqa Park Sistem Modülleri
Gişe Satış modülü
Mava Tema Auqa Park sistem yönetim modülü
Pos Satış Modülü
Genel Muhasebe
Muhasebe Stok Takip sistemi Yönetimi
Acente modülü
Online Satış Modülü
Web Raporlama modülü

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: