Kemeraltı Mah. 76 Sok No 1 Marmaris /Muğla
trende

Otel Kilit Çözümleri

12.11.2020
66
Otel Kilit Çözümleri

Neflock Marka Tatil köyü, rezidans, butik otel ve yıldızlı otel odalarının kapılarında kullanılan Neflock Otel kapı kilit sistemleri paslanmaz çelik  sağlamlığı ve yüksek teknolojisi ile hatasız olarak çalışır. 

Sağlamlığı test edilmiş referanslarımızla neflock otel kilit sistemlerimiz 5 Yıl Garantilidir. 

Mifare kartları okuyabilen otel kapı kilit sistemleri, değişik materyal ve kilit mekanizmalarına sahiptir. 
Neflock Kartlı Kilit sistemi, tamamı 304 Kalite Paslanmaz Çelikten imal edilmiştir.
Güçlü ve zarif otel kilidi kolay ve uzun süreli kullanım için kollarına rulman entegre edilmiştir. 13,56 Mifare kartla çalışabilen Otel Tipi Kilit sistemi ahşap veya çelik kapılara rahatlıkla uygulanabilir.

Pil ile çalışan oda kilitleri son 100 geçiş de uyarı vererek pilinin değiştirilmesinin gerektiğini bildirir.

Böylece pil bitmesi gibi sebeplerle kullanım aksamayacaktır. 

Otel kapı kilit sistemlerinin orijinal piller ile uzun ömürlü geçişe imkân sağlanmaktadır. Üstelik kilidin pili bitmiş olsa bile mekanik anahtar ile açılabilir. 

Neflock Otel Kapı Kilidi CE, FC kalite belgelerine sahiptir ve tüm otel programları ile entegre edilebilir. Kalitesi, dayanıklılığı ve sağlamlığı ile en çok tercih edilen markalar arasında bulunan Neflock Kartlı Kapı Sistemleri 304 Kalite Paslanmaz Çelik yada Döküm Gövde seçenekleriyle müşterilerine bir çok alternatif sunmaktadır, aynı zamanda farklı tarzdaki mimari yapılara uyum sağlayabilecek birçok otel kapı kilidi tasarımına da sahiptir.

Neflock Kartlı Kilit Sistemlerini satın aldığınızda resepsiyonda kullandığınız bilgisayara Neflock Otel Kilit Yönetim yazılımı kurulur, sistemde bir kart kodlayıcı (encoder ), bir el terminali ünitesi ( handset ), RFID kartlar bulunur, müşteri otelinize geldiğinde yazılım üzerinden boş olan odaya bir çıkış tarihi verilerek kart kodlayıcı yardımıyla bir kart yapılır, bu kart ile müşteriniz çıkış yapacağı tarihe kadar odasının kapısını açar, kartın süresi dolduğunda kart artık kapıyı açmayacaktır, bu durumda müşterinizin kartın süresini uzatması yada check out yapması gerekecektir. Aynı kartı müşterileriniz oda içerisinde bulunan Enerji Kontrol Ünitesini çalıştırmak için de kullanacaklardır, Neflock Kartlı Kapı Sistemleri ile birlikte satılan Enerji Kontol Üniteleri sadece kendi kartı ile çalışmaktadır, müşterilerin yanında her zaman bulunabilen Kredi Kartı, banka kartı yada farklı herhangi bir kartla Neflock Energy Saver çalışmayacaktır, bu sayede otelinizde enerji tasaruffunu en üst seviyede yapabileceksiniz.

Neflock Kartlı Kapı Sistemleri otel müşterilerinin sorunsuz bir şekilde odaya girmesini “0 hata” prensibiyle kendine amaç edinmiştir, bundan dolayı Neflock Otel Kapı Kilidi satışa çıkmadan önce 30,000 arıza testinden geçirilir.

Neflock Kartlı Kapı Sistemleri 13,56 Mhz mifare kart teknoloji kullanılır, bu teknoloji sayesinde güvenlik en üst seviyededir.

Neflock Kartlı Kapı Kilit Sistemleri 30DK ve 68DK olmak üzere Yangına Dayanıklılık Belgelerine sahiptir.

Servis Ağımız Türkiyenin her yerinde olup , marmaris,bodrum,fethiye,milas muğlanın il ilçelerinde haftanın belirli günlerinde yerinde devamlı hizmet verilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: