Kemeraltı Mah. 76 Sok No 1 Marmaris /Muğla
trende

SPLİT SERİSİ KARTLI KİLİT SİSTEMİ

SPLİT SERİSİ KARTLI KİLİT SİSTEMİ

Neflock RF180 Split Model Kartlı Kilit sistemi, tamamı 304 Kalite Paslanmaz Çelikten imal edilmiş yeni ürünüdür.

RF180 Kartlı Kilit Sisteminin gövde ve kollarının tamamı 304 Kalite Paslanmaz Çelik gövdeden meydana gelmiştir. RF180 Otel Kilidi son 992 giriş-çıkış kaydını kendi hafızasında tutabilmektedir ve otel yönetimi giriş-çıkış kayıtlarını istediği zaman el terminali aracılığı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

RF180 Kartlı Kilit Sistemi güçlü kilit mekanizması sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir kartlı kilit sistemidir.

RF180 Kartlı Kilit sisteminde mifare kart okuyucular kullanılmaktadır ve mifare teknolojisi sayesinde tek kart ile müşteriniz kartlı kapısını açabildiği gibi otel içerisinde alışverişte yapabilmektedir.

Amerikan standart 5 silindirli sabotaja karşı korumalı kilit mekanizması
Mifare kart teknolojisi sayesinde aynı kartı otelin diğer harcama noktalarında kullabilme imkanı
Aşınmaya ve Pas tutmaya dayanıklı Japon teknolojisi elektroferitik boya
Ön ve Arka panelleri 304 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK Gövde ve Kollar
Nanoteknoloji PVD yüzey işleme, %5 tuzlu su konsantrasyonda 500 saat test edildi ve herhangi bir pas, aşınma ve solma meydana gelmedi. ( İstenildiğinde test raporları paylaşılabilir.)
Güçlü Kilit kolları fazla kullanmadan kaynaklanan zararı önlemek için özel olarak 300,000 kez özel makinalarda test edildi. ( İstenildiğinde test raporları paylaşılabilir.)
Çift saat fonksiyonu; Japon Seiko (SEIKO / SII) saat, doğru ve güvenilir.
Çift Yedeklemeli Kilit; Kilitlerin %100 güvenirliğinden emin olmak için Watchdog fonksiyonu ile donatılmış ABD ATMEL Corporation’ın mikrobilgisayar çip,
Anti-plug alarm fonksiyonu; Kapının tam kapanmadığı durumlarda yada kapı mandalı herhangi bir yere sıkışmış ise misafiri ve görevli personeli uyarmak için kilit alarm verir.
Acil Açma Fonksiyonu; Gerektiğinde elektronik kilidi acil durum kartıyla yada mekanik anahtar ile açabilirsiniz.
Büyük Kayıt Hafızası; Elektronik Kilit mekanik anahtarla açılma dahil olmak üzere son 992 giriş kaydını kendi hafızasında saklayabilir, bu bilgileri istediğiniz zaman el terminali vasıtasıyla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Kayıp Kart İşlevi; Unutulmuş yada kaybolmuş kartları otel kilit yönetim yazılımından iptal edebilirsiniz.
Bluetooth: Bluetooth teknolojisi ile kilitlerin oda bilgilerini, zaman bilgilerini ayarlayabilir, kilitlerden bilgi çekebilirsiniz.
Düşük Alarm Fonksiyonu; Kart kilidi okutulduğunda kilit voltajı (± 0.1) 4.8V dan düşükse kilit ikaz verecektir, ikaz vermeye başladıktan sonra 100 kez daha kapıyı açabilirsiniz.
Güç Tasarrufu Fonksiyonu; Çalışmadığında uyku modunda olan kilit, kart yaklaştırıldığında uyku modundan çıkıp çalışmaya başlayacaktır, buda pil tasarrufu sağlamaktadır.
Kullanıcı Takibi; Software üzerinden tüm düzeylerdeki kullanıcıların yaptığı işlemleri takip edebilirsiniz.
Entegre; Otel içerisinde kullanılan ön büro programlarına (Fidelio, Elektra, Sistem Otel, Akın Soft, Amonra vs..) entegre edebilme kolaylığı
Çoklu Bilgisayar; Aynı anda birden fazla PC den kart üretebilme özelliği (Client Server)
Rahatsız edilmek istemeyen müşteri odalarının genel pass kartlarıyla açılamaması.
Pratik, rahat, kolay kullanım ve Türkçe Menü ile zaman ve enerji tasarrufu ile kullanıcıların hata riskini ortadan kaldırması
Güç : 4 Aadet AA pil
Düşük Güç Alarm Voltajı: 4,8 V
İletişim : 13,56 Mhz RFID / Kızılötesi
Kart Desteği : Mifare
Kart Okuma mesafesi : 45 mm (max)

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: